Архиєпископ Кримської ПЦУ привітав зі звільненням Балуха, Сенцова та інших політв'язнів

10.09.2019 0:13 0

Архиєпископ Кримської ПЦУ привітав зі звільненням Балуха, Сенцова та інших політв'язнів

Архиєпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент привітав звільнених 7 вересня з російського ув'язнення громадян України. Про це Крим.Реалії повідомив кримський активіст Андрій Щекун.

«Владика Климент вчора (7 вересня – КР) сконтактував зі своїм підзахисним Володимиром Балухом і привітав його зі звільненням із «Мордора». Також розмовляв із мамою Володимира Балуха і подякував правозахисниці Ользі Скрипник. Крім цього, духовний лідер українців у Криму подзвонив Олегу Сенцову, Євгену Панову, Павлу Грибу, Едему Бекірову, привітавши їх зі свободою», – сказав Щекун.

Сам Щекун вказав на важливу роль кримського архиєпископа в підтримці політв'язнів та їхніх сімей.

«Архиєпископ Климент – це духовний лідер українців у Криму. Пишаюся тим, що Бог дав мені можливість спілкуватися і знати цю нескорену людину, яка бореться за звільнення кожного кримчанина», – додав він.

7 вересня відбувся обмін утримуваними громадянами між Україною і Росією. Літак із 35 українцями приземлився в київському аеропорту «Бориспіль».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77091/

Следующая новость
Предыдущая новость

Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear Зимняя женская обувь для вашего комфорта Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Морские сувениры - особенности выбора Спортивный топ

Публикации