Архиєпископ Климент хоче, щоби Захід ввів санкції проти організаторів знищення ПЦУ в Криму

12.02.2019 22:32 6

Архиєпископ Климент хоче, щоби Захід ввів санкції проти організаторів знищення ПЦУ в Криму

Якщо окупанти відберуть Кафедральний собор у Сімферополі, архиєпископ Сімферопольський і Кримський Климент проситиме міжнародну спільноту про персональні санкції проти організаторів знищення ПЦУ в Криму.

Про це він заявив на прес-конференції «Знищення української церкви в окупованому Криму», повідомляє Укрінформ.

"Я хочу звернутися до міжнародної спільноти, до послів європейських країн, Сполучених Штатів Америки, Канади в Україні, щоб вони особисто взяли ситуацію під свій контроль. І щоб у разі посилення (тиску. - ред.) і ліквідації Української Церкви на теренах Криму були введені персональні санкції, і не тільки щодо тих, хто підписав цю постанову (про розірвання угоди про надання Кримській єпархії УПЦ (КП) приміщення Кафедрального собору в Сімферополі. - ред.), а й безпосередньо проти керівництва Російської Федерації", - зазначив архиєпископ.

Крім того, він очікує від Міністерства юстиції України порушення справи щодо арешту активів РФ на території України.

Нагадаємо, 5 лютого так зване "міністерство майнових і земельних відносин РК" надіслало на адресу Управління Кримської єпархії лист про розірвання угоди від 2002 року про надання УПЦ КП приміщення у Симферополі для Кафедрального собору і управління єпархії. Окупанти вимагають звільнити приміщення на початку березня. Архиєпископ Климент вважає, що в разі ліквідації Кафедрального собору вісім кримських парафій, розташованих у сільській місцевості, теж припинять свою діяльність, і таким чином Українську Церкву на півострові буде знищено.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/74686/

Следующая новость
Предыдущая новость

Играть в популярные игровые аппараты в онлайн казино Игровой Клуб Vulkan Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве Большой выбор наручных часов мировых брендов Лучшие виртуальные развлечения Программа 1С

Публикации