Археологи знайшли найбільший у світі підводний лабіринт з похованнями майя

23.02.2018 0:17 6

Археологи знайшли найбільший у світі підводний лабіринт з похованнями майя

Археологи знайшли найбільшу в світі систему печер під водою біля берегів Мексики. Вчені заявляють, що це не лише справжнє диво природи, але і важлива археологічна знахідка. Загальна довжина підводного лабіринту становить 347 кілометрів, повідомляє УНІАН з посиланням на Science Alert.

Голова дослідницької групи, археолого Гільєрмо де Андой з Національного інституту антропології та історії Мексики, сказав, що печера складається з майже 250 сенотів (природні воронки). В ній знаходиться 198 археологічних об'єктів, близько 140 з яких відносять до цивілізації Майя.

Археологія_2.jpg

"Це, безсумнівно, робить їх найважливішим затопленим археологічним об'єктом в світі", - говорить де Анда. Серед знахідок, які водолази вже виявили, - людські останки, включаючи скелети і, як здається, спалені людські кістки, яким принаймні 9 тисяч років, що свідчить про те, що людська діяльність у Східному Мексиканському регіоні сходить на тисячі років раніше, ніж думали дослідники, можливо, як частина древнього торгового маршруту Майя.

Невідоме раніше місто майя знайшли в Гватемалі, воно включає 60 тисяч будівель.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70180/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вячеслав Кантор - защитник всего человечества Лучше товары для сада и огорода Быстрая верификация аккаунта в Инстраграме Заморожені овочі та фрукти - кладязь вітамінів під час Великоднього посту Заказать качественный ирригатор для зубов

Публикации