Археологи виявили у руїнах синагоги V століття мозаїки з біблійними сюжетами

23.11.2018 10:51 3

Археологи виявили у руїнах синагоги V століття мозаїки з біблійними сюжетами

Група археологів під керівництвом Джоді Мегнесс з Університету Північної Кароліни виявила в руїнах синагоги V століття на півночі Ізраїлю стародавні мозаїки. Як повідомляє Zn.ua зпосиланням на Times of Israel, на мозаїках зображені сім відомих біблійних сюжетів.

Наголошується, що розкопки в цьому регіоні почалися у 2011 році, а у 2012 була знайдена перша мозаїка, що прикрашала стіни синагоги. У 2017-2018 роках в синагозі виявили мозаїки з біблійними сюжетами. На думку дослідників, синагога була побудована в V столітті, в кінці римського панування, а в XII-XIII століттях, її перебудували і розширили і пристосували під громадську будівлю.

На мозаїках зображені відомі біблійні сюжети: Іона і кіт, Ноїв ковчег, війська фараона, які змиває Червоне море, Вавилонська вежа. Крім того, на стінах синагоги була знайдена мозаїка, яка може виявитися першим історичним нерелігійним зображенням у синагозі: вона зображувала сцену з одягненими в броню слонами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/73629/

Следующая новость
Предыдущая новость

Интернет-магазин автозапчастей фав Столешница из натурального камня Лучшие похоронные услуги по приемлемой стоимости Єпископ УАПЦ взяв участь у церемонії Лицарського ордену в Чехії Сыграйте на онлайн игральных автоматах на сайте онлайн казино Slots-Doc-com

Публикации