Археологи виявили найбільше середньовічне єврейське кладовище в Італії

09.11.2017 18:44 9

Археологи виявили найбільше середньовічне єврейське кладовище в Італії

У Болоньї виявили сотні могил, які виявилися найбільшим середньовічним єврейським кладовищем в Італії.

Археологічні розкопки проводилися у 2012-2014 роках, але міська влада оголосила про знахідку на прес-конференції лише 7 листопада, повідомляє проект "Єврейські новини". Під час розкопок археологи виявили 408 могил без надгробків, розташованих рівними рядами.

Могили були вириті так, щоб голови померлих зверталися на захід. У деяких могилах вчені знайшли прикраси з золота, срібла, бронзи, напівдорогоцінного каміння та бурштину.

Кладовище розташоване в районі вулиці Орфео. На цьому місці ховали євреїв з 1390-х років. У 1569 році Папа Пій V вигнав юдеїв з усіх підлеглих йому земель, крім Риму і Анкони, а цвинтар передав монастирю Петра Веронського. Понтифік дозволив черницям монастиря «копати і як завгодно розпоряджатися тілами, кістками й останками мертвих; переробляти єврейські могили, в тому числі зарезервовані для живих; повністю видаляти або зіскоблювати написи та епітафії на мармурі».

Археологи виявили, що 150 могил були спаплюжені. Головний рабин Болоньї Альберто Сермонета заявив, що знайдені останки слід гідно перепоховати.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68928/

Следующая новость
Предыдущая новость

Виконавчий напис нотаріуса — що це, навіщо і кому Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта Экскурсия по Санкт-Петербургу. Старейшие храмы Питера. Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru LuckyDuckCasino - онлайн портал с игровыми слотами высоко качества

Публикации