Археологи виявили значки паломників і зображення Спасителя часів Середньовіччя

21.06.2018 12:04 9

Археологи виявили значки паломників і зображення Спасителя часів Середньовіччя

Археологи під час розкопок у талліннському районі Каламая на площі майже в тисячу квадратних метрів виявили понад 15 тисяч предметів побуту та культури епохи середньовіччя.

Як повідомляє УНІАН з посиланням га агентство BNS і провідного археолога Ріво Бернотаса, мова йде про культурний шар товщиною майже у 90 см. У шарі немає будівельних конструкцій, що, за оцінкою Бернотаса, вказує на те, що низька прибережна ділянка була засипана ґрунтом і сміттям, доставлених зі Старого міста Таллінна.

Бернотас сказав, що в культурному шарі зустрічаються уламки та фрагменти зруйнованої в середні століття каплиці, а також предметів із ремісничих майстерень і житлових районів міста у першій половині 16 століття.

Старший науковий працівник Талліннського університету, археолог Еркі Русів розповів, що серед знахідок - вирізане зі слонової кістки й добре збережене скульптурне зображення Христа в Судний день, 25 значків паломників, фрагменти середньовічних вітражів.

Археологи повідомили, що серед знахідок багато матеріалів органічного походження - виробів з дерева, шкіри та текстилю, причому останні відносяться до рідкісних у Таллінні. Фрагменти збереглися настільки добре, що їх можна реконструювати. Розкопки на ділянці триватимуть протягом усього літа.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/history/71546/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная техника для съемки Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби Столичный мини-отель SkyHome будет рад видеть вас по приезду в Киев! Сыграйте в бесплатные игровые аппараты на сайте онлайн казино klub-Vulcan-24 Срочный ремонт смартфонов Xiaomi в СкайМи

Публикации