Анонс: у Львові відкриється виставка відомого іконописця

27.11.2017 13:52 12

Анонс: у Львові відкриється виставка відомого іконописця

У п'ятницю, 1-го грудня, о 17:00 у галереї «ІконАрт» у Львові відкриється виставки Романа Зілінка "Такі святі, такі близькі".


«Кожне ім’я відкриває перед уявою нову історію з минулого, а кожна історія оживає в християнських образах, відтворених художниками на стінах будинків та храмів, на сторінках манускриптів та стародруків, на дошках та полотнах, немов на знимках. Коли ті «знимки» з’являються у просторі дому? Важко точно сказати. Адже вже в помешканнях перших християн побутували образи, які захищали від злого...», — говорить іконописець-богослов Роман Зілінко.

Виставку можна відвідати з 1 до 25 грудня 2017року в Галереї сучасного сакрального мистецтва «ICONART» за адресою: м. Львів, вул. Вірменська 26, з 12 до 19 год. щоденно, крім понеділка.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/69155/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Херсоне при участии властей открыли мемориал рабби Гилеля из Парича Для УПЦ важнее "внутреннее единство", чем единство с другими церквями Украины Серебряные крестики от храма святого Николая Міністр з питань тимчасово окупованих територій обговорив з архієреями УПЦ КП ситуацію в Криму і Донбасі Екс-депутат Житомирської міськради під виглядом клірика вимагає з людей гроші

Публикации