Анонс: Програма новорічно-різдвяних святкувань у Львові

19.12.2017 12:15 9

Анонс: Програма новорічно-різдвяних святкувань у Львові

Під час новорічних та різдвяних свят на львів’ян і гостей Львова чекає цікава та насичена подіями програма. Отримати новорічний настрій та наповнитись духом Різдва можна з улюбленими щорічними заходами, а також і з новими цікавими подіями. Цьогоріч новорічно-різдвяні заходи розпочалися із світла Вифлеємського вогню у Соборі святого Юра та відкриттям головної ялинки перед Оперним театром. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Цьогорічна програма новорічно-різдвяних заходів у місті є більшою і зміненою, ніж минулого року. Цього року ми маємо хороший приклад хорошої і доброї співпраці міста з церквою, з громадськими організаціями, хоровою капелою «Дударик» і підприємцями. Нас тішить, що цього року ми в такій спільній праці. Офіційно програма стартувала із Святоюрської площі, і з цією атмосферою світла, тепла, добра – святкуємо. Також ми змінили цьогорічну ялинку і її відкриття»,- зазначила Марта Іванишин, директор ЛКП «Довженко центр».

18 грудня у переддень свята Святого Миколая, пластуни та скаути передали працівникам Львівської міської ради Вифлеємський вогонь миру. Вогонь перебуватиме у капличці Ратуші (каб. 116), тож запрошують приходити усіх працівників мерії та містян, щоб цей символ миру осягнув якомога більше людей.

Подаємо оновлену програму новорічних та різдвяних святкувань у Львові.

Прогр_2.jpg

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/69431/

Следующая новость
Предыдущая новость

Официальный сайт казино Вулкан Делюкс для безопасного гемблинга Лучшая офисная мебель УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря На Тернопільщині православні громади поділили церковний будинок Игровой слот Bananas

Публикации