Анонс: Програма новорічно-різдвяних святкувань у Львові

19.12.2017 12:15 6

Анонс: Програма новорічно-різдвяних святкувань у Львові

Під час новорічних та різдвяних свят на львів’ян і гостей Львова чекає цікава та насичена подіями програма. Отримати новорічний настрій та наповнитись духом Різдва можна з улюбленими щорічними заходами, а також і з новими цікавими подіями. Цьогоріч новорічно-різдвяні заходи розпочалися із світла Вифлеємського вогню у Соборі святого Юра та відкриттям головної ялинки перед Оперним театром. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Цьогорічна програма новорічно-різдвяних заходів у місті є більшою і зміненою, ніж минулого року. Цього року ми маємо хороший приклад хорошої і доброї співпраці міста з церквою, з громадськими організаціями, хоровою капелою «Дударик» і підприємцями. Нас тішить, що цього року ми в такій спільній праці. Офіційно програма стартувала із Святоюрської площі, і з цією атмосферою світла, тепла, добра – святкуємо. Також ми змінили цьогорічну ялинку і її відкриття»,- зазначила Марта Іванишин, директор ЛКП «Довженко центр».

18 грудня у переддень свята Святого Миколая, пластуни та скаути передали працівникам Львівської міської ради Вифлеємський вогонь миру. Вогонь перебуватиме у капличці Ратуші (каб. 116), тож запрошують приходити усіх працівників мерії та містян, щоб цей символ миру осягнув якомога більше людей.

Подаємо оновлену програму новорічних та різдвяних святкувань у Львові.

Прогр_2.jpg

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/69431/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как получить живые просмотры на Ютубканале Пещеры Киево-Печерской лавры находятся в зоне риска Тотал больше в футболе: Что это и как это влияет на игру? Минеральные удобрения для цветоводства и сельского хозяйства Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды

Публикации