Анонс: Молодь запрошують на курс «Соціальне підприємництво та управління проектами» у Братиславі

07.08.2018 9:13 0

Анонс: Молодь запрошують на курс «Соціальне підприємництво та управління проектами» у Братиславі

Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ запрошує молодь на курс «Соціальне підприємництво та управління проектами» у Братиславі.

Як створити та реалізувати свій соціальний проект? Як і де знайти кошти для його фінансування? Як можна його фінансувати за допомогою європейських програм Erasmus +?

Якщо Вам 18-30 років, Ви маєте біометричний паспорт і вільно володієте англійською мовою, зацікавлені у суспільній роботі та мрієте реалізувати соціальний проект — вас запрошують на шестиденний курс „Erasmus+ Booster” (Навчальний курс з питань соціального підприємництва та управління проектами), який відбудеться з 2 по 8 вересня 2018 року в одному з молодіжних центрів DOMKA у Братиславі.

Тренінг спрямований на розвиток у молодіжних лідерів компетенції збору коштів для їх діяльності. Набуті навички також можуть бути застосовані в особистому житті, можливо, результатом стане запуск власного (соціального) підприємства.

На Вас чекає вивчення різних аспектів управління проектами, можливостей фінансування, маркетингу, особистої мотивації молодіжного працівника та / або підприємця. А також практичні заняття з побудови спільної робочої зони, де кожен день Ви отримаєте час та допомогу фахівців для спільної роботи з розробки вашого особистого проекту.

Вартість навчання 80 євро. Транспортні витрати покриваються.

Детальніша інформація за телефоном: +380936448861 (о. Міхал Воцял SDB) або електронною адресою: juvanima@ukr.net

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/72111/

Следующая новость
Предыдущая новость

Женские леггинсы по лучшей цене Где лучше купить спецобувь На аукціоні продають богослужбове приміщення УПЦ Быстрый и качественный ремонт macbook в Киеве Ремонт в санузле

Публикации