Анонсована зустріч Голови ВЗЦС Іларіона (Алфеєва) з держсекретарем США не відбулася

24.10.2019 20:08 0

Анонсована зустріч Голови ВЗЦС Іларіона (Алфеєва) з держсекретарем США не відбулася

Керівник Відділу Зовнішніх Церковних Зв’язків митрополит Іларіон (Алфеєв) 22 жовтня мав заплановану зустріч з держсекретарем США Майком Помпео.

Як повідомляє Інтерфакс-релігія, згідно з розкладом держсекретаря, зустріч була назначена на 15:30 за місцевим часом (22:30 за московським).

Розмова мала пройти за зачиненими дверима.

Однак анонсована зустріч держсекретаря США з головою ВЗЦЗ РПЦ так і не відбулася. У Твітері Марка Помпео зазначається, що цього дня, 22 жовтня, він мав розмови з прем’єром Словаччини, обговорював глобальні питання щодо Китаю та Ірану, зустрічався з представниками американської благодійної організації… Жодної згадки у Твітері про митрополита Іраріона немає.

Так само відсутня інформація на офіційних сайтах РПЦ про перемовини митрополита Іларіона (Алфеєва) з Марком Помпео.

Релігійна правда, посилаючись на власні джерела в офіційних колах Вашингтона, повідомляє, що зустріч з Головою ВЗЦС митрополитом Іларіоном готувалася завчасно. Однак в зв’язку з тим, що вона наклалася на зустріч з Митрополитом Епіфанієм, що могло бути неправильно інтерпретовано, митрополит Іларіон зустрівся з працівником, нижчим за рангом. З ким саме – співрозмовник Релігійної правди не уточнив.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/77549/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самый большой выбор напольных покрытий со скидками Свои услуги предоставляет специалист по ремонту паркетных покрытий Религиозные книги для верующих людей Где занять денег онлайн? Компания, завоевавшая доверие азартных игроков!

Публикации