Англіканська єпархія в Австралії продає церкви, щоб розплатитися з жертвами педофілів

10.06.2018 12:54 3

Англіканська єпархія в Австралії продає церкви, щоб розплатитися з жертвами педофілів

Глава Англіканської єпархії Тасманії єпископ Річард Конді опублікував список з 78 парафіяльних об’єктів, які можуть бути продані заради збору коштів, необхідних для відшкодування моральної шкоди жертвам церковних працівників-педофілів, повідомляє «Релігійна правда» з посиланням на Rublev.com.

Більшість об’єктів в опублікованому попередньому списку – церкви. Крім цього, на продаж виставлені парафіяльні будинки, об’єкти для здачі в оренду і вільні ділянки землі.

У пасторському листі мешканцям єпархії минулого місяця єпископ Річард Конді повідомив, що, згідно з судовими постановами, єпархія має виплатити близько 8 мільйонів доларів США (приблизно 4,5 мільйони фунтів стерлінгів) в якості компенсацій.

«Відшкодування дуже важливе, – заявив єпископ Конді. – Це життєво важливий крок у забезпеченні реституційного правосуддя, визнання і підтримки жертв сексуального насильства…Як люди, які прагнуть разом з Богом відновити цей світ, ми зобов’язані забезпечити це відшкодування».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/71405/

Следующая новость
Предыдущая новость

Утепление фасадов по доступным ценам и качественно Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Врезные замки - высокое качество и доступные цены Каким должен быть профессиональный массажный стол? Детская комната для двоих детей: фото и варианты планировки

Публикации