Англіканська єпархія в Австралії продає церкви, щоб розплатитися з жертвами педофілів

10.06.2018 12:54 3

Англіканська єпархія в Австралії продає церкви, щоб розплатитися з жертвами педофілів

Глава Англіканської єпархії Тасманії єпископ Річард Конді опублікував список з 78 парафіяльних об’єктів, які можуть бути продані заради збору коштів, необхідних для відшкодування моральної шкоди жертвам церковних працівників-педофілів, повідомляє «Релігійна правда» з посиланням на Rublev.com.

Більшість об’єктів в опублікованому попередньому списку – церкви. Крім цього, на продаж виставлені парафіяльні будинки, об’єкти для здачі в оренду і вільні ділянки землі.

У пасторському листі мешканцям єпархії минулого місяця єпископ Річард Конді повідомив, що, згідно з судовими постановами, єпархія має виплатити близько 8 мільйонів доларів США (приблизно 4,5 мільйони фунтів стерлінгів) в якості компенсацій.

«Відшкодування дуже важливе, – заявив єпископ Конді. – Це життєво важливий крок у забезпеченні реституційного правосуддя, визнання і підтримки жертв сексуального насильства…Як люди, які прагнуть разом з Богом відновити цей світ, ми зобов’язані забезпечити це відшкодування».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/71405/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Киеве завершается индийский фестиваль с "парадом древних богов" Газобетон – низкие цены и доставка по Харькову Современные системы видеонаблюдения по разумным ценам Єпископ УПЦ вибачився за поведінку священика, який зневажив пам'ять воїна АТО Играть на лучшие игральных автоматах 777 на сайте онлайн казино Azino 777

Публикации