Англікани і православні взяли учать у святкуванні 60-річчя єпархії УГКЦ у Великобританії

01.11.2017 16:47 3

Англікани і православні взяли учать у святкуванні 60-річчя єпархії УГКЦ у Великобританії

Глава Української Греко-Католицької Церкви разом зі східними католицькими єпископами Європи і членами Католицької Єпископської Конференції Англії та Валії відслужили літургію в присутності кардинала Вінсента Нікольса і архієпископа Едварда Йосифа Адамса, апостольського нунція у Великобританії.
На спільній молитві з нагоди 60-річччя встановлення Українського католицького екзархату/єпархії також були представники Англіканської та Православної Церков.
Проповідь виголосив кардинал Вінсент. Він відзначив, що сьогодні, коли католики латинського обряду є свідками і беруть участь у візантійській літургії, вони моляться, «щоб ця Літургія привела до глибшого розуміння науки Христа». Він розкрив важливість літургійної катехизи як інструменту євангелізації.
За його словами, усі зусилля, які спрямовані на катехизацію, та всі ініціативи євангелізації не мають сенсу, якщо не розглядати їх у контексті страстей і воскресіння Ісуса Христа. «Його перемога, яка в людських умовах здається поразкою, є джерелом нашої надії. Сьогодні ця надія є очевидною у Східних Католицьких Церквах. Довіра, віра та оптимізм є очевидними і в Україні. Ми можемо пригадати про новий католицький університет, семінарії, в яких багато молодих людей «перевіряють» своє покликання... У Білорусі, яку я мав нагоду нещодавно відвідати, є подібна історія щодо відновлення церков і відродження католицького життя... УГКЦ, яка ще в 1991 році була поза законом, зараз справді перебуває у воскресінні, що є потужним образом християнської місії «відновити все в Христі», − наголосив кардинал Вінсент.
На завершення верховний архієпископ УГКЦ Святослав привітав усіх з нагоди 60-річчя від заснування єпархії УГКЦ у Великобританії. «Дозвольте мені від імені всієї Церкви та від імені України сердечно привітати із 60-річчям створення нашого екзархату, а відтак єпархії у Великобританії. Я щиро вітаю владику Гліба (Лончину) та владику Павла (Хомницького), а також усіх священиків, які приїхали зі всіх парафій. Нехай Бог благословить вас усіх, нехай гуртує нас у єдності нашої Церкви та України і поза її межами за допомогою Святого Духа», − наголосив предстоятель УГКЦ.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Помощь адвоката в оспаривании отцовства Светодиодные лампы Эдисона – новинка с ретро дизайном Быстрый и качественный ремонт кофе машины Saeco Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Как выглядит венецианский карнавал

Публикации