Альбом про підпілля УГКЦ став переможцем премії Oeuvre d’Orient

14.05.2019 23:31 6

Альбом про підпілля УГКЦ став переможцем премії Oeuvre d’Orient

Французький переклад книжки «Переслідувані за Правду» Українського католицького університету про життя і діяльність підпільної Української Греко-Католицької Церкви отримав Літературну академічну відзнаку благодійної організації «Справа Сходу» («Oeuvre d’Orient»), Париж, Франція.

Про перемогу над дев’ятьма іншими книжками було оголошено 12 травня, після щорічної Літургії в наміренні добродіїв організації у храмі Сан-Сульпіс. Літургію очолив Патріарх Йозеф Абсі Мелхітської Греко-Католицької Церкви.

Владика Мішель Опеті, Архиєпископ Парижа та Ординарій для східних католиків Франції, які не мають власного єпископа, вручив нагороду владиці Глібові Лончині, Апостольському адміністраторові Паризької єпархії.

«Справа Сходу» є благодійною організацією Католицької Церкви у Франції, яка протягом більше ніж сто п’ятдесят років допомагає християнам Сходу, зокрема й Українській Греко-Католицькій Церкві.

Видання «Переслідувані за Правду» – це фотоальбом-історія про життя підпільної Української Греко-Католицької Церкви. В її основі – праця Інституту історії Церкви Українського католицького університету. Книга перекладена англійською та французькою мовами. Французький переклад з’явився в 2018 році з декількома сторінками про історію єпархії Святого Володимира Великого. Його виконала Юстина Горецька, дружина о. Святослава Горецького, який опікується українськими громадами в Ельзасі та Лотарингії. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Детальніше про цю книгу читайте у матеріалі РІСУ: ПЕРЕСЛІДУВАНІ ЗА ПРАВДУ: ІСТОРІЯ ПІДПІЛЛЯ УГКЦ У ФОТО, ДОКУМЕНТАХ ТА СПОГАДАХ

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/75791/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор межкомнатных дверей Казино для тех, кто привык побеждать Лечение косоглазия в клинике Эксимер Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды

Публикации