Аксьонов хоче ввести "Основи православної культури" в усіх школах Криму

28.03.2018 12:03 6

"Глава" Криму Сергій Аксьонов виступає за введення курсу "Основи православної культури Криму" для учнів 3-5 класів у всіх школах регіону в рамках позакласної роботи, повідомляє Interfax-religion.ru

"З наступного навчального року необхідно реалізувати ініціативу щодо максимального охоплення учнів курсом "Основи православної культури Криму" в рамках позакласної діяльності в 3-5 класах усіх шкіл республіки. Можливості для цього є", - сказав С.Аксьонов на другому з'їзді керівників освітніх установ республіки.

За його даними, зараз курс вивчають понад 5,2 тис. Дітей в 151 школі. "Це більше, ніж в минулі роки, але все одно становить лише третину від загальної кількості загальноосвітніх установ республіки. Ситуацію треба виправляти", - заявив С.Аксьонов.

Він вважає, що вивчення цього предмета сприяє не тільки розвитку духовності в суспільстві, а й зростанню інтересу дітей до історії і культури рідного краю.

Що стосується предмету "Основи православної культури", то його в Криму вивчає 4061 юний кримчанин. Ще 1308 осіб вивчають основи ісламської культури, 1102 - світові релігії.

"Таким чином, дисципліни духовної спрямованості вивчають лише 6,5 тисяч дітей із загальної кількості учнів четвертих класів. Це небагато. Навіть з урахуванням того, що ця цифра збільшилася в порівнянні з 2016 роком на півтори тисячі чоловік. При цьому світську етику вивчають майже 14 тисяч дітей ", - зазначив С.Аксьонов.

Він закликав педагогів і директорів шкіл "посилити роботу в цьому напрямку".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/70617/

Следующая новость
Предыдущая новость

Доступные ритуальные услуги в Николаев Заказать вскрытие замка в Киеве Помощь профессионалов при вскрытии замка Надежная и стильная Toyota – лучший выбор для города Как подготовить ребёнка к школе

Публикации