Азербайджанський релігієзнавець прочитає у Львові лекцію «Краса і гармонія в ісламі»

12.12.2017 12:25 3

Азербайджанський релігієзнавець прочитає у Львові лекцію «Краса і гармонія в ісламі»

Теймур Октай огли Атаєв (нар. 1962) — азербайджанський політолог, релігієзнавець, публіцист, директор з аналітичних проектів Бакинського громадського об’єднання «Ідрак». Автор більше 800 статей, розміщених як на інтернет-ресурсах, так і в друкованих виданнях Азербайджану, України, Росії, країн Центральної Азії, Європи і США.
Організатори зустрічі скористалися нагодою запросити науковця для виступу і безпосереднього спілкування, дізнавшися про його приїзд до України для участі у двох масштабних форумах: ІІ Міжрелігійному круглому столі «Гідність людини в християнстві й ісламі» та Міжнародній науково-практичній конференції «Мусульманська спадщина в Південній Україні: історія, культура, релігія».
Як передбачається, наприкінці зустрічі всі охочі зможуть отримати від Теймура Атаєва автограф на книзі його авторства.
13 грудня всіх зацікавлених чекають в аудиторії 121 Львівського національного університету ім. Івана Франка, початок заходу — о 15:10.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем отель для отдыха в Одессе Первый миллион в казино онлайн Лавина на сайте sherbanirada.poltava.ua Купить лобовое стекло на любую модель Секреты ухода за волосами Экскурсии из Москвы по разным городам России

Публикации