Адміністрація Почаївської лаври просить паломників не використовувати їхню друковану продукцію у туалеті

28.08.2019 7:48 0

Адміністрація Почаївської лаври просить паломників не використовувати їхню друковану продукцію у туалеті

Паломники і гості Почаївської лаври почали використовувати її друковане видання – “Почаївські листки” – замість туалетного паперу.

Про це свідчить оголошення від імені адміністрації Лаври, світлину якого опублікувало видання Credo Press, повідомляє Релігійна правда.

“Шановні паломники і гості обителі! Використання “Почаївських листків” як туалетного паперу є великим гріхом блюзнірства і тягне за собою Божу кару”, – попереджає адміністрація Свято-Успенської Почаївської лаври.

Почаївський листок — духовно-просвітницьке та інформаційне друковане видання Свято-Успенської Почаївської лаври у формі одного листка (в окремих випадках у формі брошури, що складається з багатьох почаївських листків). Видається українською та російською мовами та безкоштовно розповсюджується серед вірян Почаївською лаврою у духовно-просвітницьких цілях.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/76967/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие игровые аппараты 2017: побеждай онлайн! Все сауны и бани вашего города Сайт с лучшими бесплатными видеослотами Выбираем зимние ботинки: как выбрать правильно? Где купить библию в современном украинском переводе

Публикации