Адвокати українського активіста в Криму оскаржуватимуть недопуск до нього архієпископа УПЦ КП

27.04.2018 15:45 21

Адвокати українського активіста в Криму оскаржуватимуть недопуск до нього архієпископа УПЦ КП

«Наскільки мені відомо, його відвідав третій адвокат два тижні тому – голодування він продовжував, нічого не скасовував... Владику Климента до Балуха не пускають на підставах, не передбачених законом. У зв'язку з цим я попросила його в письмовому вигляді направити заяву. Якщо нам у письмовому вигляді начальник СІЗО відмовить у відвідуванні захисника, поряд з адвокатом Балуха, відповідно, ми будемо оскаржувати це рішення», – зазначила адвокат Ольга Дінзе.
У понеділок, 23 квітня, владику Климента двічі не пустили в сімферопольське СІЗО до Володимира Балуха.
Засуджений в Криму український активіст Володимир Балух продовжує голодування в кримському СІЗО, він не має наміру припиняти протест. Про це 25 квітня повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.
25 квітня сайт Ради з прав людини при президенті РФ поширив інформацію про припинення голодування Балуха.
Балух оголосив безстрокове голодування 19 березня.
Суд в анексованому Криму визнав Балуха винним у зберіганні боєприпасів та засудив його до 3 років і 5 місяців позбавлення волі в колонії-поселенні, а також штрафу в розмірі 10 000 рублів (близько 4600 гривень). Іншу справу проти активіста порушили через заяву начальника ізолятора тимчасового тримання в селищі Роздольне Валерія Ткаченка, який стверджує, що Балух його побив. При цьому сам активіст і його захист заявляють, що це Ткаченко напав на Балуха.
ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе Володимир Балух, 90 патронів і кілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України на подвір'ї його будинку.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Руководство для Посетителей Участка Джиншанлин Великой Китайской Стены: Лечебный массаж Киев левый берег Семинар для йогов по технике медитации Випассана Національний університет біоресурсів і академія УПЦ КП випустили першу групу військових капеланів Зачем соблюдать пост и почему вообще следует поститься?

Публикации