Адвентисти провели у Львові великий концерт для родини військових АТО

19.06.2018 22:54 3

Адвентисти провели у Львові великий концерт для родини військових АТО

Петро Швайковський, диригент хору, розказує: “Це третій такий проект, просто неба, рівно рік тому ми грали перед львівською оперою. Люди приходять, приходять звичайні львів’яни на ці концерти і це дуже радує”.
На концерт «Сім’я — задум Бога» запросили також родини військових АТО. Такий благодійний виступ є вже традиційним. Це спільний проект музикантів Луцького симфонічного оркестру, хору зі Львова, церкви Адвентистів сьомого дня та чиновників Франківської районної адміністрації міста Львова.
Борис Антонюк, диригент Луцького симфонічного оркестру, зазначає: “Наш оркестр класичний складається з членів Луцької громади церкви Адвентистів сьомого дня, ми збираємося на такі концерти, щоб славити Бога”.
Симфонічний оркестр луцької громади є аматорським. “Для мене музика і гра в оркестрі як повітря без якого не можу. В нас оркестр аматорський, але ми все лишаємо і приходимо на репетиції кілька разів на тиждень. Для мене це радість”, - каже Борис Антонюк.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Какова польза от автономной GSM сигнализации? Секреты ухода за волосами Последний айфон со скидкой Как сделать дом уютнее Аренда авто Киев от компании - STATUS CAR RENTAL

Публикации