Адвентисти провели на Київщині доброчинний футбольний турнір, зібравши 42 тисячі на лікування місцевої жительки

06.12.2017 17:13 3

Адвентисти провели на Київщині доброчинний футбольний турнір, зібравши 42 тисячі на лікування місцевої жительки

Основна ціль заходу – допомогти фінансово хворим людям, які цього потребують. Цьогоріч футболісти грали заради життя Вікторії Маренкової, яка за своє життя встигла попрацювати лікарем в кареті швидкої допомоги в Києві, а останніх декілька років трудиться медичною сестрою в дитячій поліклініці Бучі. Всього ж для Вікторії Маренкової зібрали 42 155 гривень.
Всі гравці, які беруть участь у змаганнях, платять добровільний благодійний внесок. Глядачі та вболівальники також мають можливість долучитися до збору коштів, купуючи солодощі та граючи в різні ігри. Вікторія Маренкова живе і працює з постійними болями в спині, є підозра на онкологію, але, щоб зробити біопсію, спочатку потрібно прооперувати спину і укріпити хребет. Для такої процедури потрібно мати 50 000 грн, а для Вікторії це велика сума.
Організаторами благодійного турніру став молодіжний рух Upstream, Український гуманітарний інститут, християнський телеканал «Надія» та інші. На цей раз в турнірі взяли участь рекордна кількість команд – 16, які завітали в Бучу з Луцька, Києва та області, Чернігівської області, з Чернівців та інших міст.
Великий кубок здобув ФК «Богомольці», малий кубок виборов ФК «Синай».
Під час змагань діяв благодійний ярмарок, де продавалися солодощі, напої, футболки, брелки та інші речі. Діяла також кухня на колесах, кошти з якої також пішли на доброчинність.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Мультфильм Алиса в зазеркалье: сюжет, оценки, отзывы Выходные в Запорожье: самые необычные экскурсии Выкуп авто в Киеве: быстро, выгодно, надежно Берите автомобили во временное пользование Ремонт квартиры в Киеве: быстро и качественно

Публикации